UZAKTANYDS.COM NEDİR?

www.uzaktanyds.com, Ankara’da hizmet veren ve her yıl binlerce adayı başta YDS olmak üzere İngilizce sınavlara hazırlayan ENGLISH EXAM CENTER’ ın sanal dershane boyutudur.

NEDEN KURULDU?

İngilizce sınavlar alanında Türkiye’nin en iyisi olan uzman kadromuz, Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ yönetiminde 2006 yılından beri her yıl binlerce adayı YDS gibi sınavlara hazırlamaktadır. Ankara’da olup kurslarımıza katılarak bizlerden yüz yüze eğitim alma imkânı bulan adaylar elde ettikleri başarılar ile şimdiye kadar haklı gururumuz olmayı başardılar. Ancak, Ankara dışındaki adaylara yeteri kadar ulaşamamak bizleri son derece üzüyor ve düşündürüyordu. Bu düşüncelerin bir ürünü olarak UZAKTANYDS.COM hayata geçirildi. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde olup bizlere ulaşamayan adaylara da YDS’de Türkiye rekorları kırmak için UZAKTANYDS.COM ile önemli bir imkân sunuyoruz. Artık, İngilizce sınavlarda başarıyı hedefleyen herkes, internet bağlantısı olan her yerden ulaşabileceği UZAKTANYDS.COM sayesinde English Exam Center çatısı altında sunulan kaliteli eğitime erişebilecek.

UZAKTANYDS.COM EĞİTİM PAKETLERİ NELERDİR?

Suat GÜRCAN ile YDS
- Premium Paket
- Standart Paket
Hazırlanmakta olan Paketler
-Okuma, Kelime, Çeviri paketi

*Paket detayları "Video Eğitim Setlerimiz" bölümünde ayrıntılı olarak verilmiştir. Ayrıca buradan detaylı olarak anlatımına ulaşabilirsiniz.

WWW.UZAKTANYDS.COM SİTESİNDE NELER VAR?

-Exam Center çatısı altında verdiğimiz YDS kursları ile UZAKTANYDS.COM aracılığıyla sahip olacağınız eğitim setlerinin içerikleri farklı değildir. Hatta, video panelindeki anlatımlarımızda dershanedeki eğitim içeriğimizden daha fazlasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

-UZAKTANYDS.COM’da YDS gibi sınavlara hazırlık sürecinde öğrenmeniz gereken her türlü detay yer almaktadır. Konu anlatımları, English Exam Center’da da kullandığımız ana kaynağımız olan “YDS STRATEJİLERİ” kitabının video paneline detaylı bir şekilde yansıtılmasıdır.

-YDS Stratejileri kitabımızın 1. cildinde anlattığımız “gramer konuları” UZAKTANYDS.COM eğitim portalında da ilk ana modülü oluşturmaktadır. “Gramer Konuları” başlığı altında aşağıdaki konu başlıklarının detaylı anlatımlarını ve her konu ile ilgili testler ile o testlerin çözümlerini bulabileceksiniz.

1- Basic Concepts in English (İngilizcede Temel Kavramlar )
2- Tense System in English (İngilizcede Zamanlar)
3- Modality in English (İngilizcede Kipler)
4- Passive & Causative in English (İngilizcede Etken-Edilgen-Ettirgen yapılar)
5- Gerunds & İnfinitives in English (Fiilimsi /Mastar)
6- Adjectives & Adverbs in English (Sıfatlar & Zarflar)
7- Adjective Clause in English (Sıfat cümlecikleri)
8- Noun Clauses in English (İsim cümlecikleri)
9- If & Wİsh Clauses in English (Şart Cümlecikleri)
10- Adverbial Clauses in English (Bağlaçlar, Cümle Zarfları, Edatlar)
11- Quantifiers in English (Miktar Yapıları)

YDS STRATEJİLERİ kitabımızın 2. cildinde dilbilgisi soruları dışında sınavda karşınıza çıkacak diğer “Soru Tipleri” detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. UZAKTANYDS.COM’da da ikinci ana modülü oluşturan “Soru Tipleri” başlığı altında aşağıdaki konu başlıklarının detaylı anlatımlarını ve her soru tipi ile ilgili testler ile o testlerin çözümlerini bulabileceksiniz.

1- Cloze Tests soruları Nasıl Çözülmelidir?  
2- Sentence completion soruları Nasıl Çözülmelidir? (Cümle Tamamlama)
3- English-Turkish Translation soruları Nasıl Çözülmelidir? (İng-Türk. Çeviri)
4- Turkish-EnglishTranslation soruları Nasıl Çözülmelidir? (Türk- İng. Çeviri)
5- Paragraph Completion soruları Nasıl Çözülmelidir? (Paragraf Tamamlama)
6- Irrelevent Sentence soruları Nasıl Çözülmelidir? (Anlam Bütünlüğünü bozan cümle)
7- Dialogue soruları Nasıl Çözülmelidir? (Diyalog Soruları)
8- Restatement soruları Nasıl Çözülmelidir? (Yakın Anlamlı Cümleyi Bulma)
9- Reading Passages soruları Nasıl Çözülmelidir? (Okuma Parçaları)

YDS Stratejileri kitabımızın Gramer Konuları ve Soru Tipleri başlıklı iki cildindeki konu anlatımları ve tüm testlerin detaylı çözümleri bittikten sonra deneme sınavı çözmek için hazır hale geleceksiniz.

UZAKTANYDS.COM’da üçüncü ana modülü oluşturan “Çıkmış Sorular” başlığı altında, içerik olarak benzer olacağını düşündüğümüz için “Test Your YDS Level” isimli yayınımızda bulunan geçmiş yıllara ait KPDS, ÜDS ve YDS sorularını ve detaylı çözümlerini bulacaksınız.

PAKET İSİMLERİ VE İÇERİKLERİ NELERDİR?

1 - PREMIUM PAKET:

Premium Paket içerik ve fiyat olarak sizin için en avantajlı paketimizdir. English Exam Center çatısı altında birlikte çalıştığımız adaylara sunduğumuz tüm içerik ve materyaller Premium paket ile sizlere de sunulmaktadır.

Premium Paket satın aldığınızda aşağıdaki ürünlerin hepsine birden sahip olacaksınız.

1) Seçeceğiniz öğretmenin ilgili sınava ait video derslerinin tümü:

a) Gramer Konu Anlatımları ve Tüm Testlerin Detaylı Çözümleri
b) Soru Tipleri Konu Anlatımları ve Tüm Testlerin Detaylı Çözümleri
c) En son KPDS, ÜDS ve YDS sorularının detaylı çözümleri

2) Suat GÜRCAN & Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmış beş kitap:

a) YDS Sınav Stratejileri (Gramer Konuları, Soru tipleri ve Özgün Testler)
b) 2014 YDS SON 10 SINAV FASİKÜL ÇIKMIŞ SORU VE ÇÖZÜMLERİ
c) YDS Readers
d) Exam Words in the Pocket (YDS sözlüğü)
e) Prep & Phrasal Verbs in the Pocket (YDS sözlüğü)

3) 6 aylık kullanım süresi olan www.passagework.com üyeliği (YDS e-paketi)

2 - STANDART PAKET

Bu paket kapsamında seçtiğiniz öğretmenin çalışmak istediğiniz alanla ilgili bütün ders videolarına sahip olursunuz.

Standart paket ile English Exam Center çatısı altında sınavlara hazırladığımız adaylara sunduğumuz konu anlatımları ve test çözümlerimizin hepsi ders videolarımız aracılığıyla sizlere sunulmaktadır.

Standart Paketi satın aldığınızda;

Seçeceğiniz öğretmenin ilgili sınava ait video derslerinin tümü:

a) Gramer Konu Anlatımları ve Tüm Testlerin Detaylı Çözümleri
b) Soru Tipleri Konu Anlatımları ve Tüm Testlerin Detaylı Çözümleri
c) En son KPDS, ÜDS ve YDS sorularının detaylı çözümleri

UZAKTANYDS.COM & ENGLISH EXAM CENTER İLİŞKİSİ NEDİR?

“YDS’de başarı artık size uzak değil” sloganı doğrultusunda Ankara’da ENGLISH EXAM CENTER çatısı altında verdiğimiz eğitimin aynısını, hatta daha fazlasını UZAKTANYDS.COM aracılığıyla aynı materyaller ve içeriği kapsayacak şekilde hem Ankara’da olup kursumuza gelemeyen hem de Ankara dışında olup bizlere ulaşamayan adaylara sunuyoruz.

UZAKTANYDS.COM sayesinde Suat GÜRCAN tarafından hazırlanan eğitim setlerinden istediğiniz herhangi birine veya hepsine ulaşabilecek ve sadece internet bağlantısını kullanarak satın aldığınız eğitim setini evinizden ya da iş yerinizden çalışarak sınavlara hazırlanabileceksiniz.

UZAKTANYDS.COM kapsamındaki videoların içeriği ile English Exam Center çatısı altında verdiğimiz eğitimin içeriği arasında ve sizlere kargo ile göndermiş olduğumuz yayınlarımız ile dershanemize kayıtlı olan adaylara verilen yayınlar ve uzaktan eğitim paketleri arasında hiçbir fark yoktur.

UZAKTANYDS.COM & PASSAGEWORK.COM İLİŞKİSİ NEDİR?

English Exam Center kurslarına kayıt olan öğrencilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz PASSAGEWORK.COM e-paketlerinden UZAKTANYDS.COM’daki Premium paketler kapsamında sizler de ek bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Özellikle Okuduğunu Anlama ve Kelime Bilgisini geliştirme konusunda Türkiye’nin en kapsamlı sistemi olan PASSAGEWORK.COM e-paketleri sayesinde, UZAKTANYDS.COM eğitim portalındaki gramer konuları ve soru tiplerini çalışma sürecinize paralel olarak kelime ve okuduğunu anlama çalışmaları da yapabileceksiniz. Premium paketlerimizden birini satın aldığınızda PASSAGEWORK.COM YDS e-paket aktivasyon şifresi de mail adresinize gönderilecektir.

SİSTEM SÜREKLİ OLARAK GÜNCELLENİYOR MU?

Evet. UZAKTANYDS.COM eğitim portalında mevcut olan konu anlatımları ve soruların yanı sıra, her dönem ÖSYM tarafından yapılan ilgili sınavlar ve çözümleri sürekli olarak sisteme eklenmektedir. Sistemdeki herhangi bir paketi satın aldıktan sonra paketiniz kapsamında yapılacak güncellemelerden ek bir ücret ödemeden faydalanabileceksiniz. Güncelleme işlemiyle sisteme dâhil edilen videolar satın almış olduğunuz paket niteliğine göre (2 kat, 3 kat izleme süresi) video panelinize eklenecektir. Sadece yapılan yeni sınavlar ile ilgili bölümler değil, sınavlar öncesinde tekrarlar, yeni testler ve deneme sınavları da Suat GÜRCAN tarafından sisteme sürekli olarak eklenmeye devam edilecektir. Kayıtlı kullanıcılarımız ise paketleri kapsamında yapılacak her türlü güncellemeden ücretsiz olarak faydalanabilecektir.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

English Exam Center'ın sanal dershanesi olan UZAKTANYDS.COM'a kayıt olduktan sonra sizin adınıza bir kullanıcı hesabı oluşturulacak ve bu kullanıcı hesabınıza satın aldığınız eğitim paketi niteliğine göre belirlenmiş olan videolar tanımlanacaktır. Sisteme kayıtlı olan e-mail adresinize gelecek olan şifre ile ana sayfada bulunan "Video Paneline Giriş" kısmından giriş yapıp hesabınıza tanımlanan eğitim paketini çalışmaya başlayabilirsiniz.

HESABIMA YÜKLENEN DERS SAATLERİNİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Hesabınıza yüklenen ders saatlerini 1 yıl süre ile kullanma hakkınız vardır.

Herhangi bir eğitim paketini satın aldığınızda, satın almış olduğunuz paket niteliğine göre (2 kat, 3 kat izleme süresi) video izleme süreniz video panelinize Ders Saati adı altında yüklenecektir. Örneğin, Suat Gürcan ile YDS – Premium Paket videoları içeriğini satın aldınız. Bu video eğitim paketi toplamda kaç saat sürüyor ise hesabınıza bu sürenin üç katı hesaplanarak ders saati yüklenecektir.

Hesabınıza yüklenen üç kat ders saati sayesinde aldığınız eğitim paketini baştan sona üç kere çalışabilecek veya önemli gördüğünüz ya da tekrar dinlemek istediğiniz konu anlatımları ya da soruları süre sıkıntısı olmadan tekrar tekrar çalışabileceksiniz.

HESABIMA YÜKLENEN DERS SAATLERİ NASIL HESAPLANIYOR?

Satın almış olduğunuz eğitim paketi kapsamındaki herhangi bir ders videosunu izlemeye başladığınız andan itibaren, diğer bir deyişle “play” tuşuna bastıktan sonra, sistem hesabınıza yüklenen ders saatlerini izlediğiniz süre kadar eksiltecektir. Ders videosunu izlerken “stop / pause” tuşuna bastığınızda yani videoyu izlemeyi durdurduğunuzda sistem de süre eksiltmesini durduracaktır. Diğer bir deyişle, video panelinde ne kadar süre kaldığınız değil, aktif olarak videoları ne kadar süre izlediğiniz sistem tarafından hesaplanıp aktif izleme süreleriniz hesabınıza tanımlanan ders saatlerinden düşülecektir.

DERS SAATİMİ ARTTIRABİLİR MİYİM?

Adaylara satın almış olduğu paketlere göre kullanım süresi tanımlanmaktadır. Ancak, ek ders saatine ihtiyaç duymanız halinde aynı eğitim paketini tekrar satın almak zorunda kalmadan var olan ders saatlerinize makul oranlarda ek ücret ödeyerek ders saatleri ekleyebilirsiniz. Ek ders satın almak için video panelinde sağ üst köşede bulunan 10-20-30 ve 40 saatlik artırım opsiyonlarını tercih edebilirsiniz

WWW.UZAKTANYDS.COM SİTESİNDE KELİME VE OKUDUĞUNU ANLAMA ÇALIŞMALARI VAR MI?

Evet. Gramer konu anlatımlarımızda ve gramer sorularını çözerken verilen örneklerde ve soru köklerinde geçen önemli kelimeler, edatlar, eş anlamlı yapılar vurgulanmaktadır. Özellikle ikinci ana modülümüzü oluşturan "Soru Tipleri Nasıl Çözülmelidir" başlığı altında anlattığımız konularda ve detaylı çözülen sorularda da kelime yüklemesi yapılmaktadır. Sistemimizin kendi içindeki en önemli özelliği de cümlelerin tamamının çevirilerinin de yapılmasıdır. Bunu yapmamızın temel amacı, gramer konularını ve soru tiplerini çalışırken bir yandan da kelime ve okuduğunuzu anlama becerinizi geliştirebilmektir. Üçüncü ana modülümüzde, Çıkmış Soruların Detaylı Çözümleri yapılırken de sınavların en önemli kelimelerine, edatlara, eş anlamlı kelimelere özen gösterdiğimizi, doğru yanıta ulaşmak için ya da ulaştıktan sonra cümlelerin çevirisini yaptığımızı göreceksiniz. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz: UZAKTANYDS.COM konuların yüzeysel olarak anlatıldığı ve doğru cevapların hızlıca verildiği bir sistem değildir!

Çalışma zamanı daha fazla olup, PASSAGEWORK.COM eğitim panelindeki kelime çalışmaları, kelime oyunları, çeviri çalışmaları, cümle analizleri gibi farklı modüllerden de faydalanan arkadaşlar kelime ve okuduğunu anlama konusunda kesinlikle daha hızlı aşama kaydedeceklerdir. Bu nedenle, YDS hazırlığına daha fazla zaman ayırabilen adaylara PASSAGEWORK.COM eğitim panelinden faydalanmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ayrıca, www.uzaktanyds.com daki video panelimizde, YDS DICTIONARY isimli kitabımızda geçen 1040 akademik kelime için hazırlanmış özel bir yazılıma da sahip olacaksınız. Bu bölümü çalışırken Kelimelerin Türkçe karşılıklarını, eş anlamlılarını, zıt anlamlılarını, türlerini, örnek cümle ve çevirilerini görerek YDS için gerekli olan kelime hazırlığını da yapabileceksiniz.

UZAKTANYDS.COM EĞİTİM PORTALINDAKİ PREMIUM PAKETİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

www.uzaktanyds.com sitemizdeki avantajlı paketten faydalandığınızda Ankara’da English Exam Center’da sunulan tüm hizmetlerden yararlanmış olursunuz.

YDS EĞİTİMİ:

ENGLISH EXAM CENTER YDS gruplarına kayıt olanlar nelerden faydalanır?

Ankara’da English Exam Center YDS programına kayıt olan adaylara verilen ücretsiz materyaller ve online eğitim programları

1- YDS Sınav Stratejileri (Gramer Konuları, Soru tipleri ve Özgün Testler)

2- 2014 YDS SON 10 SINAV FASİKÜL ÇIKMIŞ SORU VE ÇÖZÜMLERİ

3- YDS Readers

4- Exam Words in the Pocket (YDS sözlüğü)

5- Prep & Phrasal Verbs in the Pocket (YDS sözlüğü)

6- www.passagework.com YDS paketi şifresi (İngilizce Sınavlara hazırlıkte Türkiye’nin en kapsamlı sitesi)

7- www.uzaktanyds.com YDS paketi kullanıcı şifresi (Dersanedeki eğitim içeriğimizin video anlatımı)

WWW.UZAKTANYDS.COM’dan YDS paketi satın alanlar nelerden faydalanır?

www.uzaktanyds.com sitemizden Suat GÜRCAN ile YDS paketi aldığınızda Premium Paket kapsamında size gönderilecek olan materyaller ve online eğitim programları

1- YDS Sınav Stratejileri (Gramer Konuları, Soru tipleri ve Özgün Testler)

2- 2014 YDS SON 10 SINAV FASİKÜL ÇIKMIŞ SORU VE ÇÖZÜMLERİ

3- YDS Readers

4- Exam Words in the Pocket (YDS sözlüğü)

5- Prep & Phrasal Verbs in the Pocket (YDS sözlüğü)

6- www.passagework.com YDS paketi şifresi (İngilizce Sınavlara hazırlıkta Türkiye’nin en kapsamlı sitesi)

7- www.uzaktanyds.com YDS paketi kullanıcı şifresi (Dersanedeki eğitim içeriğimizin video anlatımı)

SİSTEME NASIL ÇALIŞMALIYIM?

Öncelikle bilmenizi isteriz ki www.uzaktanyds.com'a kayıt olduğunuzda artık siz de English Exam Center’ın bir öğrencisi olursunuz. Uzakta olsanız da English Exam Center’ın YDS uzmanları aracılığıyla doğru bir yönlendirme ile çeşitli çalışma planları, tavsiyeler, takıldığınız noktalarda size vereceğimiz danışmanlık hizmetleri ile sürekli yanınızda olacağız.

1. Modül : Gramer Konuları - Nasıl Çalışmalıyım?

1.1. Gramer Konu Anlatımları:

- Eğer Premium paketimizi aldıysanız ve elinizde “Suat Gürcan ve Rıdvan Gürbüz Yaklaşımı ile YDS STRATEJİLERİ” yayınımız var ise, Gramer Konu Anlatımlarını video panelinden izlemeden önce 1.kitabımızdaki anlatımlara göz atmanızı, daha sonra Gramer konularını video panelinden izlemenizi öneririz. Video panelinden konu anlatımlarını dinledikten sonra kitabımızda her konu sonunda verdiğimiz “özetler” bölümüne bakabilirsiniz.

- Eğer “Sınav Stratejileri” yayınımız elinizde yoksa ve sadece video eğitimlerinden faydalanıyorsanız, Gramer Konularını sırasıyla dinleyerek, önemli gördüğünüz noktalarda videoları durdurup not alarak ve notlarınızı tekrar ederek çalışmanızı tavsiye ederiz.

1.2. Gramer Testleri ve Detaylı Çözümleri:

-Gramer Konu Anlatımlarını videolarla çalıştıktan sonra, doğrudan konuyla ilgili test çözmeden önce 1. testin de video anlatımını izlemenizi önermekteyiz. Konu Anlatımından sonra bir testi dinlemek, sorulara nasıl yaklaştığımızı, nasıl elemeler yaptığımızı ve genel olarak bakış açımızı kavramanız açısından faydalı olacaktır.

-Konu Anlatımını ve 1.testi dinledikten sonra soru çözümleri için sizlere iki olanak sunuyoruz. Eğer “Sınav Stratejileri” yayınımız var ise kalan testleri kitabımızdan yapabilirsiniz ya da online olarak sistem üzerinden de soruları çözebilirsiniz.

-Kalan testleri çözdükten sonra, detaylı çözümleri mutlaka dinleyiniz. Bu süreçte sadece yanlış yaptığınız soruların değil tüm testin çözümünü dinlemenizi öneriyoruz.

-Soruların çözümünde yanlış seçeneklerin de neden yanlış olduklarına dair detaylı açıklamalar yapılmaktadır ve herhangi bir soru sormanızı gerektirmeyecek şekilde sorular açıklanmıştır. İkna olmadığınız herhangi bir soru için bizlere destek@uzaktanyds.com adresinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

-Eğer PASSAGEWORK.COM e-paketini kullanıyorsanız Sınav Stratejileri kitabımıza başladığınız ilk gün paralel olarak bu sitemizden de çalışmaya başlayınız. (Passagework.com detaylı çalışma planlarını sitemizde bulabilirsiniz)

- Örneğin “Adjective Clause” konusunu çalışacaksak, vaktimiz ve kitabımız var ise öncelikle kitaptaki konu anlatımına göz atıp daha sonra video panelinizden konu anlatımını ve 1.testi dinleyebilirsiniz. Daha sonra online olarak sistemden ya da kitaptan kalan testleri çözdükten sonra tekrar video paneline dönerek yanlış cevaplandırdığınız sorular başta olmak üzere tüm testlerin detaylı çözümlerini dinledikten sonra diğer konuya geçebilirsiniz.

2. Modül: Soru Tipleri'ne Nasıl Çalışmalıyım?

2.1. Soru Tipleri Nasıl Çözülmelidir Konu Anlatımları:

Eğer Premium paketimizi aldıysanız ve elinizde “Suat Gürcan ve Rıdvan Gürbüz Yaklaşımı ile YDS STRATEJİLERİ” yayınımız var ise, Soru Tipleri Nasıl Çözülmelidir Konu Anlatımlarını video panelinden izlemeden önce 2.kitabımızdaki anlatımlara göz atmanızı, daha sonra bu konuları video panelinden izlemenizi öneririz. Eğer “Sınav Stratejileri” yayınımız elinizde yoksa ve sadece video eğitimlerinden faydalanıyorsanız, Soru Tipleri Konularını sırasıyla dinleyerek, önemli gördüğünüz noktalarda videoları durdurup not alarak ve notlarınızı tekrar ederek çalışmanızı tavsiye ederiz.

2.2. Soru Tipleri Testleri ve Detaylı Çözümleri:

-Soru Tipleri Konu Anlatımlarını videolarla çalıştıktan sonra, doğrudan konuyla ilgili test çözmeden önce 1. testin de video anlatımını izlemenizi önermekteyiz. Konu Anlatımından sonra bir testi dinlemek, sorulara nasıl yaklaştığımızı, nasıl elemeler yaptığımızı ve genel olarak bakış açımızı kavramanız açısından faydalı olacaktır.

-Konu Anlatımını ve 1.testi dinledikten sonra soru çözümleri için sizlere iki olanak sunuyoruz. Eğer “Sınav Stratejileri” yayınımız var ise kalan testleri kitabımızdan yapabilirsiniz ya da online olarak sistem üzerinden de soruları çözebilirsiniz.

-Kalan testleri çözdükten sonra, detaylı çözümleri mutlaka dinleyiniz. Bu süreçte sadece yanlış yaptığınız soruların değil tüm testin çözümünü dinlemenizi öneriyoruz.

-Soruların çözümünde yanlış seçeneklerin de neden yanlış olduklarına dair detaylı açıklamalar yapılmaktadır ve herhangi bir soru sormanızı gerektirmeyecek şekilde sorular açıklanmıştır. İkna olmadığınız herhangi bir soru için bizlere destek@uzaktanyds.com adresinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

-Eğer PASSAGEWORK.COM e-paketini kullanıyorsanız Sınav Stratejileri kitabımıza başladığınız ilk gün paralel olarak bu sitemizden de çalışmaya başlayınız. (Passagework.com detaylı çalışma planlarını sitemizde bulabilirsiniz)

- Örneğin “Cümle Tamamlama Soruları Nasıl Çözülmelidir?” konusunu çalışacaksak, vaktimiz ve kitabımız var ise öncelikle kitaptaki konu anlatımına göz atıp daha sonra video panelinizden konu anlatımını ve 1.testi dinleyebilirsiniz. Daha sonra online olarak sistemden ya da kitaptan kalan testleri çözdükten sonra tekrar video paneline dönerek yanlış cevaplandırdığınız sorular başta olmak üzere tüm testlerin detaylı çözümlerini dinledikten sonra diğer konuya geçebilirsiniz.

3. Modül: Çıkmış Sorular - Nasıl Çalışmalıyım?

3.1 Çıkmış Sorular:

-Sistemdeki 1.ve 2.modülü, diğer bir deyişle Sınav Stratejileri kitabımızdaki tüm konu anlatımlarını ve testleri tamamen bitirdikten sonra deneme sınavları çözmeye geçebilirsiniz.

- Sistemdeki 1.ve 2.modülü bitirdikten sonra soru çözümleri için sizlere iki olanak sunuyoruz. YDS soruları içeriğine benzer olduğu için eğer “Test Your YDS Level ” yayınımız var ise soruları test kitabımızdan yapabilirsiniz ya da online olarak sistem üzerinden de soruları çözebilirsiniz.

-Örneğin 2012 Kasım KPDS sınavını 2.5 saat ayırarak sistemden ya da kitabınızdan çözebilirsiniz.

3.2 Çıkmış Soruların detaylı çözümleri:

-Çıkmış Sınavları 2.5 saatlik oturumlar halinde online olarak ya da kitaptan çözdükten sonra, detaylı çözümleri mutlaka dinleyiniz. Bu süreçte sadece yanlış yaptığınız soruların değil tüm testin çözümünü dinlemenizi öneriyoruz.

-Soruların çözümünde yanlış seçeneklerin de neden yanlış olduklarına dair detaylı açıklamalar yapılmaktadır ve herhangi bir soru sormanızı gerektirmeyecek şekilde sorular açıklanmıştır. İkna olmadığınız herhangi bir soru için bizlere destek@uzaktanyds.com adresinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

-Eğer PASSAGEWORK.COM e-paketini kullanıyorsanız Çıkmış Sorular aşamasına geldiğinizde, sistemden o yıl için düzenlemiş olduğumuz tüm kelime çalışmalarını yapmanızı öneririz.

NEDEN UZAKTANYDS.COM ?

1- Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ farkını anlayabilmeniz için

2- Sınavlara son kez hazırlanmanız için

3- En iyi içeriği en uygun fiyata alabileceğiniz için

4- Doğru yayınlarla destek alabileceğiniz için

5- Her türlü sorunuza cevap bulabileceğiniz için

6- Hem İngilizcenin hem de sınavların mantığını anlayacağınız için

7- Tüm seçeneklerin, tüm detayların açıklandığı tek sistem olduğu için

8- YDS yükünden artık kurtulmanız için

9- Evinizde, işyerinizde, internet olan her yerde English Exam Center’ı bulacağınız için

10- “Yukarıdakilerin hepsi”ni işaretleyebileceğiniz şık sadece burada olduğu için…